Listopad 2012

Chouco, Kan-chan, já a ona = dvě trdla

29. listopadu 2012 v 20:20 | Chouco
No, tak nevím jak začít... Prostě tohle je můj blog a je o anime a manze. Dobře, dobře, není jen můj, vlastně ho založila slečna Kanashimi-hime, ale protože je její pseudonym stráááášlivě dlouhý a já jsem strááášlivě líný, tak jsem to skrátil jen na Kana-chan, popřípadě (když jsem ještě línější) na Kan-chan. Jenže ona je skoro línější než já (to je co říct) a přestože je tenhle blog založen již přes měsíc, tak na něm není žádný článek.
Já jsem Chouco (tvor závislý na sladkostech a anime) a jen vám rovnou říkám NE, NEJSEM YAOISTA!!! Znám vás, yaoistky a úchylný fanatičky, nemyslete si že ne! Jediné co vás zajímá je yaoi a párování kluků, všech možných velikostí, tvarů a věků! Takže si to nejdřív urovnejte v hlavince a nesnažte se ze mně udělat yaoistu! Naštěstí je má známá Kan-chan moudrá (nepleťte si toto slovíčko s chytrá - to ona fakt nejni) a yaoi ji zas tak nebere. Jo, mrkne na ňáký, ale pak se i záláskovaně kouká na shoujo a je jí yaoi úplně putna.
Ten, kdo si přečetl ty mé kecy nahoře má můj obdiv.
Jinak máme objednaný layout (nebo jak se to píše) u jedné slečny, jenže se to někde zadrhlo, což docela chápu - škola prudí a udělat pořádný layout nejni lehká záležitost, takže se ho (doufejme) dočkáme až o Vánocích.

Toť na úvod asi vše, možná vás ještě zajímá toto: Já budu obhospodařovat nějaký vtipný obrázky, meme, budu se vám zde zpovídat, jak mám těžký život a podobně, možná napíšu nějakou recenzi anime. Kana-chan zas bude (možná) přidávat povídky, recenze mang a anime a hlavně obstarávat yaoi zónu, prototože to já dělat nemůžu (viz. horní odstavec).

Zdraví vás Chouco

ANIME

28. listopadu 2012 v 19:23 | Kanashimi-hime
Rozcestí

YAOI anime

OSTATNÍ z anime